Kasmet didelio gyventojų susidomėjimo sulaukiantis, jau ketvirtą kartą Lazdijų rajono savivaldybėje organizuojamas dalyvaujamasis biudžetas tęsiasi. Skelbiamas viešas balsavimas išrinkti geriausius ir labiausiai gyventojams patinkančius projektus.

Šiais metais bendruomenės idėjoms įgyvendinti savivaldybės biudžete skirta rekordinė 60 tūkstančių eurų suma. Idėjas dėl Lazdijų rajono savivaldybės viešųjų erdvių, įvairių laisvalaikio ar infrastruktūros elementų, dėl kurių mūsų savivaldybė taptų jaukesnė, gražesnė ir patrauklesnė, įrengimo, sutvarkymo galėjo teikti ne tik gyvenamą vietą Lazdijų rajone deklaravę gyventojai, bet ir Lazdijų kraštą mylintys žmonės iš visos Lietuvos.

Šiemet sulaukta ir rekordinio kiekio dalyvių – net 20 iš 24 pateiktų projektų atitiko keliamus reikalavimus ir dabar patys gyventojai turi išrinkti, kas jiems labiausiai patinka, ko labiausiai  trūksta rajone.

Balsuoti gali visi savivaldybės gyventojai (ne jaunesni negu 16 metų), deklaravę gyvenamąją vietą Lazdijų rajono savivaldybėje. Balsuojama nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir deklaruotą gyvenamąją vietą (adresą). Šie duomenys bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Balsuoti galima vieną kartą už vieną, kelis arba visus pateiktus projektus.

Projektų aprašymą rasite https://www.lazdijai.lt/data/public/uploads/2023/06/projektu-aprasymai-balsavimui.pdf

Balsavimo nuoroda: https://forms.office.com/e/eLFv86BLaL

I etapo balsavimas vyksta iki š. m. liepos 6 d. imtinai.

Nustačius daugiausia balsų surinkusias projektų idėjas, vyks balsavimo II etapas, kuriame bus nustatyti galutinis(-iai) projektas(-i) – laimėtojas(-i).

Kviečiame būti aktyviais!