Lazdijų parkas – draugiškas šeimai ir aplinkai

Projekto tikslas

Projekto tikslas — sukurti draugišką aplinkai Lazdijų miesto parko erdvę. Projekto uždavinys — pritaikyti esamas parko erdves rajono mažiausiems gyventojams ir jų šeimoms.

Projekto tikslinė grupė — visi Lazdijų krašto gyventojai, atvykstantys svečiai, turistai, Projekto veiklos, skirto pasiekti tikslą ir uždavinį – įrengti mažiesiems vaikams žaidimo erdvę ir nugriauti viešuosius stacionarius tualetus, kurie teršia aplinką, kuria neigiamą miesto parko įvaizdį, išvalyti teritoriją, vietoje stacionarių tualetų pastatyti biotualetus.

Šiuo projektu sprendžiama 2 problemos:

1. parke šiuo metu yra mažai žaidimo erdvių mažiausiems rajono gyventojams, kurie galėtų aktyviai laiką leisti miesto parke. Tai neatliepia bendruomenės lūkesčių, mažina galimybęs aktyviam laisvalaikio praleidimui, bendravimui su šeima bei bendruomenės nariais,

2. parke nuo senų laikų stovi stacionarūs lauko tualetai, kurie ne tik teršia gamtą, parko erdves, bet ir kuria neigiamą viso miesto įvaizdį. Gyventojai nesinaudoja šiuo apleistu statiniu, todėl jau senai kalbama apie jo nugriovimą, teritorijos išvalymą ir biotualetų pastatymą miesto parko lankytojams, svečiams, turistams.

Projekto nauda

Sutvarkyta viešoji parko erdvė, pritaikyta mažiesiems rajono gyventojams, šeimoms, svečiams.

Nauda rajonui: draugiškas aplinkai ir šeimai miesto parkas, kuris trauks ne tik vietinius bendruomenės narius aktyviai leisti laiką, bet ir atvykstančius svečius pailsėti ne tik prie sukurto lazdynų labirinto, pasiklausyti bendruomenės dainų nuo lauko scenos ar pasigrožėti jaunimu skate parke, bet ir atlieps visų gyventojų poreikius — parke atsiras erdvė mažiesiems rajono gyventojams.

photo 1
photo 2
Idėjų bankas