Bendruomenės parkas

Projekto tikslas

Sukurti rekreacinę, aktyvaus laisvalaikio bei renginių vykdymo viešąją erdvę.

Tikslinės grupės: kaimo, rajono gyventojai bei jo svečiai (lankytojai, turistai).

Sprendžiama problema: gyventojų ir rajono lankytojų užimtumas, susibūrimo vietų trūkumas, informacijos apie aplinkinius renginius, įstatymus/įsakymus sklaida, šeimos laisvalaikio praleidimo vietų trūkumas, aplinkinių gyvenviečių, rajonų ir visos Lietuvos gyventojų pritraukimas į šį ir aplinkinius rajonus, regionus; rekreacinių, imunitetą bei psichologinę būklę stiprinančių zonų nebuvimas regione.

*Pastaba. Dėl ribotų finansinių išteklių projekto vizualinis įgyvendinimas gali skirtis nuo pateiktų pavyzdinių iliustracijų, projektas taip pat siūlomas įgyvendinti dalimis.

Projekto nauda

Šis parkas taptų puikia vieta įvairiems susibūrimams, renginiams, tradicijų puoselėjimui bei naujų idėjų įgyvendinimui. Tyrinėdami rajoną žmonės atrastų naują, niekur analogų neturinčią vietą, kuri bendruomenėms tarnautų, kaip renginių vieta, o turistams bei svečiams, į apylinkes keliaujantiems pažintiniais bei rekreaciniais tikslais- parke randamas filosofo Sebastiano Kneipo sodas, stiprinantis imuninę sistemą, dovanojantis naujų potyrių.

photo 1
photo 2
Idėjų bankas