Aktyvaus laisvalaikio parkas veisiejuose

Projekto tikslas

Projektu siekiama sukurti aktyvaus sporto ir laisvalaikio erdvę jaunimui, vaikams ir turistams. Kuriamas skate parkas yra labai reikalingas ir būtų skirtas riedučių, paspirtukų, riedlenčių, bmx dviračių sportui. Vietos jaunimas jau daug metų laukia aktyvaus laisvalaikio erdvės Veisiejuose. Vyresni vaikai pastebi, kad miestelyje atsirado net 3 vaikų žaidimų aikštelės, tačiau paaugliams bei jaunimui trūksta aktyvaus laisvalaikio erdvės.

Projektu būtų sprendžiama jaunimo užimtumo problema, o nauja aktyvaus laisvalaikio erdvė praturtintų kurortinės vietovės įvaizdį.

Aktyvaus laisvalaikio parko (Skate parko vieta) -Veisiejų miesto parke, tuo pačiu būtų galima atnaujinti ir vaikų žaidimų aikštelę. Juk Skate parkas yra toks pat svarbus kiekvienam miestui kaip ir krepšinio aikštelė, futbolo aikštė ar stadionas.

Projektu būtų kuriama ir nauda rajonui, kadangi atsirastų daugiau kokybiškų erdvių, jaunimas turėtų kokybiškesnį aktyvų laisvalaikį, būtų skatinamas judėjimas, sportas ir buvimas gryname ore.

Projekto nauda

1. Sukurtas saugumo reikalavimus atitinkantis aktyvaus laisvalaikio (skate) parkas.

2. Skate parke įrengti 3 komponentus: laiptus, turėklus (street stilius) , lygų paviršių šuoliams per kliūtis, erdvę ore atliekamiems triukams, bet pusrampes šuoliams ir čiuožimo triukams.

3. Sukurti ekonomišką, kompaktišką, Veisiejų miestelio poreikius atitinkančią aktyvaus laisvalaikio erdvę.

Idėjų bankas