2021 m. Lazdijų rajono savivaldybės biudžete yra numatyta priemonė – Dalyvaujamasis biudžetas – kurios įgyvendinimui skirta 20 tūkstančių eurų. Šios lėšos bus skirtos gyventojų iniciatyvoms finansuoti.

Gyventojus kviečiame teikti idėjas dėl Lazdijų rajono savivaldybės viešųjų erdvių, įvairių laisvalaikio ar infrastruktūros elementų sukūrimo ir įgyvendinimo, kad mūsų savivaldybė taptų jaukesnė, gražesnė ir patrauklesnė tiek mums – Lazdijų rajono savivaldybės gyventojams, tiek mūsų svečiams.

„Gyventojų idėjų finansavimas Lazdijuose – didelė naujovė, tačiau tai svarbu ir labai reikalinga. Savivaldybėje susitelkę dirbame žmonių labui – tai rodo darbo rezultatai. Džiugu, kad laimime projektus, gauname papildomų lėšų tiek investicinių projektų finansavimui, tiek kelių kokybės gerinimui, tiek kitoms kasdienėms gyventojų problemoms spręsti. Vis dėl to ne mažiau svarbios ir gyventojų iniciatyvos. Norime jas išgirsti, o geriausias – finansuoti. Todėl savivaldybės biudžete numatėme 20 tūkstančių eurų, aš labai kviečiu visus gyventojus teikti savo idėjas“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.

Pasiūlykite savo idėjas!

Kviečiame visus rajono gyventojus būti aktyviais ir teikti pasiūlymus. Idėjas, vadovaujantis Lazdijų rajono savivaldybės bendruomenės projektų idėjų, skirtų gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti, atrankos ir finansavimo tvarkos aprašu (galite rasti čia), galite teikti iki balandžio 25 d. Užpildykite Projekto idėjos pasiūlymo formą (galite rasti čia) ir atsiųskite mums el. paštu: [email protected]  arba įdėkite į pašto dėžutę prie pagrindinio įėjimo į Lazdijų rajono savivaldybės administraciją, adresu: Vilniaus g. 1, Lazdijai.

Idėjos pateikimas, pvz., kas galėtų atsirasti Lazdijų miesto ar kitų seniūnijų parkuose, skveruose ar kitose viešosiose erdvėse, turi atitikti kelis kriterijus: projektas turi būti įgyvendinamas Lazdijų rajono savivaldybėje, valstybės ar savivaldybės valdomoje bendrojo naudojimo žemėje, turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių / kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą), nekomercinis, gerinantis gyvenamąją aplinką. Idėjas siūlyti gali rajono gyventojai, sulaukę 16 metų.

Drąsiai pildykite pasiūlymo formą ir nepamirškite joje nurodyti:

Projekto idėjos pavadinimą, vietą ir trumpą idėjos aprašymą;

Nuotrauką ar brėžinį (neprivaloma, tik jei turite).

Patvirtinančius duomenis, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų Lazdijų rajono savivaldybės gyventojas.

Pateikti surinktų 15 Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų parašų, pritariančių jūsų idėjai! Gyventojai, pritariantys jūsų iniciatyvai, pasirašyti galės ir elektroniniu būdu. Dėl tokios galimybės reikėtų kreiptis į žemiau nurodytą kontaktinį asmenį.

Nepraleiskite progos, siūlykite idėjas ir tuomet, kai bus paskelbtas balsavimas, palaikykite iniciatyvą, kuri, jūsų manymu, geriausia! Išrinktos iniciatyvos bus finansuojamos iš savivaldybės biudžeto, bet ne daugiau kaip 20 tūkstančių eurų.

Dėl smulkesnės informacijos kreiptis į Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vyr. specialistą Gediminą Giedraitį, tel. 8 613 83 291, el. p. [email protected]