Kasmet didelio gyventojų susidomėjimo sulaukiantis, jau trečią kartą Lazdijų rajono savivaldybėje organizuojamas dalyvaujamasis biudžetas tęsiasi. Skelbiamas viešas balsavimas išrinkti geriausius ir labiausiai gyventojams patinkančius projektus.

Primename, kad bendruomenės idėjoms įgyvendinti savivaldybės biudžete skirta 20 tūkstančių eurų. Gyventojai galėjo teikti idėjas dėl Lazdijų rajono savivaldybės viešųjų erdvių, įvairių laisvalaikio ar infrastruktūros elementų, dėl kurių mūsų savivaldybė taptų jaukesnė, gražesnė ir patrauklesnė, įrengimo, sutvarkymo.

Šiemet sulaukta 6 rajono gyventojų pateiktų projektų idėjų ir visos jos laukia Jūsų palaikymo!

Susipažinti su projektais ir jų aprašymais galite čia

Balsuoti galite per šią nuorodą – https://forms.office.com/r/EYxd0m8qRv

Balsuoti gali visi savivaldybės gyventojai (ne jaunesni nei 16 metų), deklaravę gyvenamąją vietą Lazdijų rajono savivaldybėje. Balsuojama nurodant savo vardą, pavardę, gimimo datą ir deklaruotą gyvenamąją vietą (adresą). Šie duomenys bus naudojami tik balsuojančiam asmeniui identifikuoti ir patikrinti, kiek kartų asmuo balsavo, tačiau jie nebus skelbiami viešai.

Balsuoti galima vieną kartą, už vieną, kelis arba visus pateiktus projektus.

Balsavimas vyksta iki š. m. gegužės 15 d. imtinai.

Nustačius tris daugiausiai balsų surinkusias projektų idėjas, vyks balsavimo II etapas, kuriame iš trijų idėjų bus nustatytas galutinis projektas-laimėtojas.

Kviečiame būti aktyviais!