Visus, gyvenančius Lazdijų krašte ar išsibarsčiusius po platųjį pasaulį, tačiau norinčius savo gimtinėje palikti gražių idėjų, reikalingų šio krašto žmonėms darbų pėdsaką – kviečiame suklusti. Puiki proga ne tik svajoti, bet ir veikti!

Pasiūlykite savo idėjas Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje esančių viešųjų ir laisvalaikio erdvių sutvarkymui arba naujų įrengimui!

Tam tikslui savivaldybės biudžete numatyta net 60 tūkst. eurų!

Idėjų ir projektų laukiame iki balandžio 19 d.

Reikėtų žinoti:

  • projektai turi atitikti tvarkos aprašo, kurį galite rasti čia, nuostatas.
  • projekto idėjos pasiūlymą užpildykite internetinėje anketoje čia.

Idėjos gali būti įvairios. Tai gali būti nedidelės apimties idėjos, gali būti ir didesni, kompleksiniai pasiūlymai. Nustatyti tik keli svarbūs kriterijai, kuriuos Jūsų projektai turi atitikti:

  • projektas turi būti įgyvendinamas Lazdijų rajono savivaldybėje, valstybės ar savivaldybės valdomoje bendrojo naudojimo žemėje;
  • turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių / kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą) nekomercinis, gyvenamosios aplinkos gerinimo projektas;
  • idėjas siūlyti gali asmenys, sulaukę 16 metų (visi, nepriklausomai ar gyvena Lietuvoje ar užsienyje)!

Nepraleiskite progos, siūlykite idėjas ir tuomet, kai bus paskelbtas balsavimas, palaikykite iniciatyvą, kuri Jūsų manymu geriausia!

Išrinktos iniciatyvos bus 100 proc., bet ne daugiau kaip 60 tūkstančių, bus finansuojamos iš savivaldybės biudžeto ir įgyvendinamos savivaldybės administracijos darbuotojų, tariantis su idėjos autoriumi.

Jeigu idėjos pasiūlymą teikėte praėjusiais metais, ji negavo finansavimo, tačiau norite balsavimui pateikti tą pačią idėją, el. paštu apie tai informuokite žemiau nurodytą kontaktinį asmenį.

Jūsų patogumui šiemet įvedėme keletą naujovių:

  • sukurta nauja, vien tik dalyvaujamam biudžetui skirta interneto svetainė Dalyvauk, Lazdijai!
  • pasiūlymai teikiami dvejose kategorijose: mažos apimties projektų kategorijoje (projekto vertė neviršija 15 tūkstančių eurų) ir didelės apimties projektų kategorijoje (projekto vertė neviršija 30 tūkstančių eurų).

Galite kreiptis į Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vyr. specialistą Gediminą Giedraitį, tel. 8 613 83291, el.p. [email protected].