Mūsų krašto gyventojai ir bendruomenės – kviečiame suklusti. Kviečiame ne tik svajoti, bet ir veikti.

Pasiūlykite savo idėjas ir projektus Lazdijų rajono savivaldybės teritorijoje esančių viešųjų ir laisvalaikio erdvių sutvarkymui ar naujų įrengimui.

Jūsų svajonių įgyvendinimui savivaldybės biudžete numatyta 20 tūkst. eurų.

Lai Kapčiamiesčio ir Seirijų bendruomenės, kurios tapo pirmosiomis dalyvaujamųjų biudžetų laimėtojomis, tampa Jums geruoju pavyzdžiu ir motyvacijos šaltiniu rengiant projektus ir juos įgyvendinant.

Idėjų ir projektų laukiame iki balandžio 1 d.

Projektai turi būti pateikti vadovaujantis tvarkos aprašu, kurį galite rasti čia.

Projekto idėjos pasiūlymo formą, kurią galite rasti čia, atsiųskite ją mums el. paštu [email protected] arba pateikite Lazdijų rajono savivaldybės administracijai (į vieno langelio kabinetą), adresu Vilniaus g. 1, Lazdijai.

Idėjos gali būti įvairios, nustatyti tik keli svarbūs kriterijai kuriuos Jūsų projektai turi atitikti yra šie:

  • projektas turi būti įgyvendinamas Lazdijų rajono savivaldybėje, valstybės ar savivaldybės valdomoje bendrojo naudojimo žemėje;
  • turi būti viešosios infrastruktūros (išskyrus gatvių / kelių, šaligatvių, pėsčiųjų, dviračių takų įrengimą, rekonstrukciją ir remontą) nekomercinis, gyvenamosios aplinkos gerinimo projektas;
  • idėjas siūlyti gali rajono gyventojai, sulaukę 16 metų.

Drąsiai pildykite pasiūlymo formą ir nepamirškite joje nurodyti:

  • Projekto idėjos pavadinimą, vietą ir trumpą idėjos aprašymą;
  • Nuotrauką ar brėžinį (neprivaloma, tik jei turite);
  • Duomenis, patvirtinančius, kad esate ne jaunesnis nei 16 metų Lazdijų rajono savivaldybės gyventojas bei pateikti surinktų 15 Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų parašų, pritariančių Jūsų idėjai! Gyventojai, pritariantys Jūsų iniciatyvai, pasirašyti galės ir elektroniniu būdu (dėl tokios galimybės reikėtų kreiptis į žemiau nurodytą kontaktinį asmenį).

Nepraleiskite progos, siūlykite idėjas ir tuomet kai bus paskelbtas balsavimas palaikykite iniciatyvą, kuri Jūsų manymu geriausia!

Išrinktos iniciatyvos bus 100 proc., bet ne daugiau kaip 20 tūkstančių, bus finansuojamos iš savivaldybės biudžeto.

Pastaba. Jeigu idėjos pasiūlymą teikėte praėjusiais metais, ji negavo finansavimo, tačiau norite balsavimui pateikti tą pačią idėją, el. paštu apie tai informuokite žemiau nurodytą kontaktinį asmenį.

Dėl detalios informacijos kreiptis į Strateginio planavimo ir investicinių projektų valdymo skyriaus vyr. specialistą Gediminą Giedraitį, tel. 8 613 83291, el. p. [email protected].

Informacija atnaujinta 2023-04-20 10:17