Paskutiniu metu gana sparčiai besikeičiantys Seirijai netrukus sulauks dar daugiau teigiamų pokyčių. Daugiausiai gyventojų palaikymo sulaukusiam, miestelio projektui „Seirijai mums rūpi“ bus skirtos dalyvaujamojo biudžeto lėšos – 20 tūkst. eurų. Vytauto g. 38 – Ežerėlio g. „kampas“ pasikeis neatpažįstamai.

Už Seirijų miestelio gyventojų parengtą projektą balsavo net 1056 gyventojų. Antroje vietoje liko projektas „Kurkime jaukesnę aplinką“, surinkęs 393 balsus, o trečioje vietoje – 271 gyventojų balsus surinkęs „Naujas žvilgsnis į Veisiejų miesto viešąsias erdves“.

Projekto „Seirijai mums rūpi“ įgyvendinimo metu atsinaujins už Seirijų kultūros namų esanti erdvė. Ten bus įrengti lauko treniruokliai bei gimnastikos įrengimai įvairaus amžiaus suaugusiems bei jaunimui, o mažiausiems – laipynės. Numatytoje erdvėje puikiai tilps ir stalo žaidimų stalelis protinei mankštai bei poilsio ir pramogų zona. Pasak pačių idėjos autorių, „vyšnia ant torto“ bus interaktyvus suolelis, ant kurio bus galima ne tik prisėsti, bet ir pasikrauti išsikrovusį telefoną.

„Džiaugiuosi, kad dalyvaujamasis biudžetas suteikia ne tik galimybę gyventojams įgyvendinti senas svajones, bet ir sutelkia bendruomenes. Siekdami savo užsibrėžto tikslo – laimėti savivaldybės skirtas lėšas, bendruomenių nariai dirba kartu, tariasi, diskutuoja, o po to ieško bendraminčių ir gyventojų palaikymo. Tikiu, kad dar ilgai gyvuosianti dalyvaujamojo biudžeto priemonė bendram darbui suburs ne vieną pasyvią bendruomenę, o šį kartą – nuoširdžiausi sveikinimai Seirijų projekto autoriams ir visiems gyventojams. Seirijiškiai šiais metais kaip niekad buvo aktyvūs ir kūrybingi“, – kalbėjo savivaldybės merė Ausma Miškinienė.